Список студентов принятых на 2021-2022 учебный год

ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ БІЛІМ ЖӘНЕ ҒЫЛЫМ МИНИСТРЛІГІ

АЛМАТЫ ҚАЛАСЫ БІЛІМ БАСҚАРМАСЫ

КМҚК «АЛМАТЫ ПОЛИГРАФИЯ КОЛЛЕДЖІ»

 

2021-2022 оқу жылына қабылданған студенттер тізімі

 

Полиграфиялық өндіріс жабдықтарын пайдалану бойынша 12-21 тобына, мамандығы

07151000 – Полиграфиялық өндіріс жабдықтарын пайдалану, біліктілігі

3W07151001 – Полиграфия өнеркәсібі ұйымдарының жабдықтарын монтаждаушы (оқыту қазақ тілінде)

 

Талапкердің аты, жөні Жалпы баллы
1. Халилаев Ринат Нұрдуллаұлы 73
2. Амруллаев Эльдар Муратович 73,6
3. Амруллаев Халмурат Шахимарданов 73
4. Сарманбай Бақдәулет Болатұлы 24,3
5. Аяпберген Ермек Акимбекұлы 73
6. Юсупов Усупжан Нурмахаметович 73
7. Әділ Олжас Нұралыұлы 63
8. Жаңабай Сүндетбек Баянбайұлы 73
9. Әлібек Алмас Жайдарұлы 73
10. Құрмаш Нұртілек Қанатұлы 73
11. Исраилов Ифрат Кутлукович 73
12. Илиев Ильяс Мунаждинович 68,3
13. Бидавлетов Сұлтан Мәлікұлы 73
14. Ақбар Ғани Ғалымұлы 84
15. Серикбай Мәди Маденұлы 73
16. Сраилов Абдукарим Дильшатович 68,6
17. Бүркітбай Диас Рысбекұлы 83,3
18. Әділгазы Әлішер Ергешұлы 73
19. Куантаев Абзал Кылышбекович 73
20. Бибай Дәуір Еркінұлы 84
21. Ибрагимов Расул Садыкжанович 63
22. Мансуров Арафат Полатович 63
23. Мусаев Хамза Турганжанович 63
24. Базарғали Данияр Ұзақбайұлы 63
25. Қожапейсов Азамат Таукенұлы 73,5

 

02110500 – Полиграфиялық және орау өндірісінің технологиясы, біліктілігі

3W02110503 — Түптеу машиналарының операторы 10-21, 11-21 тобына, мамандығы (оқыту қазақ тілінде)

Талапкердің аты, жөні Жалпы баллы
1. Ярмахамед Камиль Нурмахамедұлы 73
2. Мусаев Нурсултан Абатбаевич 73
3. Тлеумұрат Еркебұлан Тимурұлы 73
4. Медетұлы Жарас 73
5. Қабдолда Балауса Санатқызы 84
6. Зарипов Елдиар Мэлсович 73
7. Назарбаев Нұрсұлтан Жолдасбайұлы 73
8. Урусбек Тимур Бақтиярұлы 73
9. Жанәділ Ақбота Ерболқызы 84
10. Еркинов Бақтығали Еркинұлы 73
11. Низардинов Шахридин Насирдинович 73
12. Нұрболатова Аружан Тұрсынханқызы 84
13. Акбераджиева Шахинұр Абдурашитовна 84
14. Масимова Сабина Майданқызы 63
15. Кулшыбекова Махаббат Кайнаровна 63,3
16. Жақсылық Жасмин Асқарбайқызы 63
17. Жылқыбайқызы Аяулым 63
18. Сайдулламова Шахинур Шухратовна 84
19. Нусретов Салим Несипович 83
20. Махаметова Нигара Дилмуратовна 63,6
21. Ахмятов Арман Рашидович 63
22. Сқақ Бақыт Ержанқызы 63,4
23. Молдағожа Ақбота Еркинқызы 84
24. Ахметова Арзигуль Абдикеримжановна 84
25. Жәнібек Жанболат Айболатұлы 63
26. Маралбаева Арайлым Ермекқызы 83,6
27. Нұрахмет Рахманқұл Нуртайулы 63
28. Бекболатов Ерсұлтан Нұрланұлы 63
29. Курбан Дильнур Ялкунжанқызы 84,3
30. Искалиев Ильяс Нурланович 73
31. Ходжали Ұлдана Абуқызы 63
32. Шарипов Нуридин Алимжанович 63
33. Дюсариев Селим Сардалович 63,3
34. Рахматуллаев Муроджан Расулжанович 63
35. Акбарджанов Адилжан Алимжанович 63,6
36. Ташеев Халмурат Анаятович 63,3
37. Мабаев Равиль Арсланович 64
38. Тлеуқұл Әлішер Аблайханұлы 63
39. Орынбаева Тоғжан Жарасқызы 64
40. Игликбай Асан Бауыржанұлы 63
41. Ғабитқызы Мөлдір 63
42. Оразай Ғабит 63
43. Әбілханұлы Нұрбол 63
44. Бабаханов Жахангир Шавкатұлы 63,6
45. Қалбай Инабат Арғынғазықызы 64
46. Әкімжанұлы Жаңалық 64
47. Ағымсалов Диас Бақытжанұлы 63
48. Құралов Нұркен 73,5
49. Кенжебай Дильназ 64
50. Жайлау Азамат 64

 

Баспа ісі маманы бойынша 1–21, 2–21  тобына, мамандығы

02110400 – Баспа ісі, біліктілігі

3W02110401 — Басуға дейінгі процестердің операторы (оқыту қазақ тілінде).

 

Талапкердің аты, жөні Жалпы баллы
1. Айтмагамбетова Диана Жантөреқызы 94,3
2. Исраил Ислам Адылжанұлы 84
3. Ауған Балауса 84,3
4. Туреханов Абдулазиз Толеуханулы 97
5. Қали Бекзада 83,6
6. Хожашов Нұрсултан Болатбекұлы 95
7. Жұмабаева Жансулу Жандосқызы 84
8. Құрбанәлі Нұрдәулет Жұмаханұлы 84
9. Оралбек Сұлтан Саятұлы 63
10. Ыбрай Мади 84
11. Бектибаева Кармелита 84,3
12. Жолдас Дәулет Қайратұлы 94
13. Құттыбай Ерасыл Қуанышбайұлы 84
14. Серікқызы Бекзада 84,3
15. Куйекбай Нурбек Жумағалиұлы 84
16. Өсербай Жәнібек Жарқынбекұлы 83,3
17. Есенғазы Ләйлә Кенжеқызы 84
18. Казамбай  Аяулым Саутбекқызы 95
19. Мырзахмет Бахтинур Кудретжанқызы 89
20. Серікқұлова Айаулым Нұрымқызы 88,3
21. Нұрбек Альмира Тілегенқызы 88,6
22. Әбикен Аяулым Талғатқызы 89
23. Бейбітқызы Әлия 84
24. Тойбек Зарина Мұратбекқызы 94,3
25. Әуесхан Дильназ Ерланқызы 83,3
26. Ермекова Жібек Абдықасымқызы 90
27. Бауржанулы Ернат 83
28. Хитахунов Илхамжан Кудратжанович 84
29. Тоқанов Еркебұлан Нұржанұлы 89
30. Ахметжанова Анель Хакимовна 84
31. Қуралов Досымжан Галымжанұлы 88
32. Сейтжан Султанбек Ерланұлы 89
33. Накысбекова Сымбат Арманбековна 88,3
34. Төлебек Айым Саятқызы 100
35. Оңалбай Алтынай Айдосқызы 94,6
36. Тұқан Шұғыла Мұратқызы 89
37. Нұрнаби Баян Мәметайқызы 84
38. Барат Мариям Бахытқызы 84
39. Хасанова Әдемі Дилшодқызы 88,6
40. Касымова Ильнура Асипжанова 84
41. Кенжебек Нұртілек Қобландыұлы 94
42. Наурызбай Ақмаржан Қуанышқызы 89
43. Кемелбек Нұрман Ерденбекұлы 84
44. Жандос Дильназ Жандосқызы 74
45. Бөкен Әділет Мұратұлы 84,3
46. Жақан Айгерім Бауыржанқызы 89
47. Ерлан Сабина Ерланқызы 85
48. Алимжанова Дильфуза Талипжановна 84
49. Абдусаламова Адилям Махаметжановна 84
50. Шоқан Гүлназ Халдыбайқызы 83

 

В группу 3 – 21, 4-21 по специальности

02110400 – Издательское дело, квалификация

3W02110401 — Оператор допечатных процессов (с русским языком обучения).

 

ФИО абитурента Общий балл
1. Ибраев Сабир Еркешович 89
2. Солдугаева Анастасия Анатольевна 89
3. Нұрамбекова Гульгинам Русланқызы 90
4. Аблехамит Наргиза 95
5. Конокбаева Алина Кинаятовна 78
6. Анварова Дильназ Асановна 84
7. Герасимова Мария Евгеньевна 83
8. Шашкова Виталина Витальевна 84
9. Руденко Милана Сергеевна 86
10. Стрижак Евгения Викторовна 85
11. Махмутова Сабрина Амитовна 85
12. Дуйсегалиев Әділ Мадиұлы 87
13. Богданова Виктория Леонидовна 93
14. Ляпина Карина Дмитриевна 85
15. Магаметова Айниса 93
16. Мамутова Рамина 87
17. Ескеева Алия Арманқызы 85
18. Гараева Румиля Бахтиярқызы 84
19. Бугубаев Асхат Кайратович 94
20. Зинченко Ангелина Алексеевна 83
21. Жолдыбаева Аделия Асхатовна 84
22. Қабиден Жәмила Зайриденқызы 89
23. Мирзахметова Фатима 83
24. Лаптев Ален Олегович 88
25. Олифиренко Кристина Владимировна 86
26. Орехов Данил Александрович 79
27. Ибрагимов Зулпикар Шавкетович 84
28. Гордиенко Никита Данилович 89
29. Быстрова Виктория Юрьевна 75
30. Родина Алена Сергеевна 89
31. Антощенко Виктория Витальевна 89
32. Потапенко Виталина Николаевна 75
33. Чупина Валерия Александровна 89
34. Таирова Саяра Садикжановна 83
35. Атамась Ангелина Олеговна 81
36. Аскаров Фарух Каримжанович 88
37. Срапилов Артур Бахтиярович 81
38. Данилевская Диана Игоревна 87
39. Ибдиминова Альбина Ахтямовна 84
40. Бобылева Полина Никитична 83
41. Береза Дарья Сергеевна 83,3
42. Руппель Руслан Валентинович 84,6
43. Кожабекова Жанель Дауренқызы 86
44. Манапов Миршат 84,3
45. Илахунов Рамазан Абдусатарович 88,6
46. Биманов Даниял Тимурович 88
47. Сарбасова Дарина Дамировна 86,6
48. Ушакова Яна Сергеевна 84
49. Амутова Альмира Сатуриновна 84
50. Аруп Шухрат Пархатович 73

 

Полиграфиялық және орау өндірісінің технологиясы маманы бойынша  20-21 тобына, мамандығы 02110500 – Баспа өндірісі,

3W02110503 — Түптеу машиналарының операторы (оқыту қазақ тілінде)

 

Талапкердің аты, жөні Жалпы баллы
1 Ибрахимов Шахмурат Еркинович 73
2 Исламов Мурад Алибекұлы 68
3 Крыкбаева Назгуль Адильбекқызы 73
4 Курбан Дильназ Шухрятқызы 72,25
5 Әжібай Сандуғаш Сәбитқызы 73
6 Жумабаева Арайлым 73
7 Әмір Шұғыла Ерболқызы 83,25
8 Қуанышова Ақбота Қалдыбекқызы 84
9 Заутбек Ғалымжан Саматұлы 73,4
10 Тұрсынғали Саят Ерболұлы 69
11 Тоқташ Досжан Қуанышұлы 78,5
12 Ұзақбай Айбол Бақытұлы 73
13 Заманбек Манарбек Амербекұлы 74
14 Малкенов Жармахан Шакирұлы 78,25
15 Ермекқали Анжелика Серікқалиқызы 94,75
16 Зейнола Назгуль Ержанқызы 79,5
17 Асылбек Назерке Бақытжанқызы 69
18 Көбен Базиля Бахтиярқызы 84,5
19 Бексейтова Шахсанам 75
20 Ізгілік Абдрахман Нұрланұлы 73
21 Закен Ақнұр Айдосқызы 76,25
22 Сенбі Ұлдана Балапанқызы 74,5
23 Шымбаева Аружан Ғалымжанқызы 74,25
24 Молдахан Нурдос Қуанышұлы 74,25
25 Нүкетай Жансая Еркінқызы 73,75

 

Полиграфиялық және орау өндірісінің технологиясы бойынша 19-21 тобына,  мамандығы

02110500 – Полиграфиялық және орау өндірісінің технологиясы, біліктілігі

3W02110502 –  Баспа машиналарының операторы  (оқыту қазақ тілінде).

 

Талапкердің аты, жөні Жалпы баллы
1. Мұкамедхан Әли Алмасұлы 73,5
2. Төрехан Әділхан Оразалыұлы 73
3. Абдуманапов Нуршат Мухпулжанұлы 73,25
4. Абдуманапов Бәхтишат 73,25
5. Ашуров Халмурат Халмахаматұлы 74
6. Ержанов Дамир Мейрамбекұлы 84,25
7. Мұхамедзияданов Марат Советбекұлы 73,5
8. Бағинұр Ақеділ 73
9. Жакашов Аслан Женисұлы 78,5
10. Тұрарбек Әділбек Ауельбекұлы 73,25
11. Ермекбаев Дәурен Нүртілеу 74,25
12. Тыныштықбай Ердәулет Тұрсынтайұлы 73
13. Бұршақбай Нұрбек Қасымбекұлы 74
14. Карипбек Айдос Болатбекұлы 63,5
15. Азнабакиев Ильхам Маликович 63
16. Муслимов Шадияр Муслимович 63
17. Сұлтанбек Айбек Алмасбекұлы 78,25
18. Режепов Даулеткерей Кемаладинұлы 68
19. Рахымәлі Жубаныш Қуанышұлы 83,25
20. Төлеген Дастан Алтынбекұлы 83,25
21. Жолдас Нұржан 73,25
22. Кадырбек Нұрсаин Сержанұлы 73,75
23. Кошанов Ринат Сарсенұлы 73
24. Дүйсембі Сенім Медерұлы 74
25. Үсенов Ізетжан Хамитжанұлы 73

 

В группу 5-21 по специальности 02110400 – Издательское дело, квалификация

3W02110402 — Копирайтер (с русским языком обучения).

 

ФИО абитурента Общий балл
1. Сигитов Вячеслав Юрьевич 84
2. Калиниченко София Александровна 99,3
3. Сутягина Алина Павловна 94,6
4. Мухортова Ксения Витальевна 88
5. Ешпан Аслан Асхатұлы 84,3
6. Турдиева Зульфия Абдыкаировна 84
7. Дробин Илья Дмитриевич 84
8. Ажиева Дильназ Абдрахмановна 84,3
9. Бакшеева Ангелина Владиславовна 83
10. Герасимов Антон Максимович 83
11. Артамонова Александра Владимировна 83,6
12. Олейник Валерия Ивановна 85,6
13. Баймышев Әбдіқадыр Алтайұлы 87
14. Хусаинова Назугум Ядикаровна 90
15. Садбаева Таисия Евгеньевна 100
16. Данажанов Рахманжан Данажанович 87,3
17. Максутова Луиза Иминжановна 86,3
18. Тутаева Алина Вячеславовна 81,6
19. Ахатова Карина Каримжановна 81,3
20. Алимжанова Мукаддас Алимжановна 84
21. Осипова Кристина Денисова 89
22. Хромов Даниил Александрович 84
23. Нурматова Диана Бахтияровна 89,3
24. Рыжов Расул Азаматович 84
25. Джандыбаева Карина Ануаровна 88,3

 

9 – 21 тобына, мамандығы 02110500 – Полиграфиялық және орау өндірісінің технологиясы, біліктілігі 3W02110501 — Брошюралаушы-түптеуші (оқыту қазақ тілінде).

 

Талапкердің аты, жөні Жалпы баллы
1. Русланова Ирада Ромеловна 73,3
2. Алмасбаева Гүлбану Бақтыбайқызы 73,3
3. Абдимуратова Рухшона Толкинжановна 83
4. Марат Нұрдана Айдосқызы 83,3
5. Жандосова Амина Жандосовна 74
6. Муратали Назерке Жеңісқызы 73,3
7. Сопыбек Ғазиза Мәдиқызы 74
8. Тілеубаева Кәусәр Мархабекқызы 83,6
9. Мақсетқали Айдана Қанатқызы 73,3
10. Бектұрсын Ұлболсын Алмабекқызы 73
11. Тохтахунова Бахтинур Розахуновна 73
12. Аманжолова Жасмин Абызовна 73
13. Султан Жансая Айдосқызы 84,6
14. Нұрболатқызы Назерке 73
15. Қонысбай Жадыра Майрамғалиқызы 73,6
16. Кенес Мейрамбек Женгисұлы 63
17. Дулатқызы Камила 74
18. Куспай Арайлым Барсбекқызы 73,6
19. Тұрсынбаева Ұлпан Асқарқызы 73
20. Сагинбаева Ансаған Қуанышовна 73,3
21. Тоқтар Бекзат 64
22. Жалғасбай Айша Әлішерқызы 68
23. Серенова Ассоль Аскаровна 74
24. Стамжан Ақнұр Бозжанқызы 74
25. Орынбек Меруерт Саятқызы 83,6

 

Баспа ісі маманы бойынша 17-21 тобына, мамандығы 02110400 – баспа ісі, біліктілігі 3W02110401 – Басуға дейінгі процестердің операторы (оқыту қазақ тілінде).

 

Талапкердің аты, жөні Жалпы баллы
1. Советбай Аяулым Қанатқызы 83,75
2. Рахманқұл Арыстанбек Айдарұлы 74
3. Султашова Дильназ Армидинқызы 75
4. Байбосунова Аяулым Эмирлановна 84
5. Өсербай Мейірбек Жанатұлы 73
6. Исраилов Шахридин Алимжанович 85
7. Серікбай Оразкүл Құралбайқызы 85
8. Арыстан Ақжан Арыстанқызы 83,5
9. Камзағали Бауыржан Маратұлы 85
10. Баядилова Жанерке Аскаровна 84
11. Тойшыбай Кәмшат Жанатқызы 74
12. Тайжанова Кундуз Абукакиркызы 75
13. Тайжанова Юлдуз Абукакиркызы 75
14. Әбдігаппар Бек Жорабекұлы 83,25
15. Ертаева Салима Ержановна 74,25
16. Сапарбай Ерасыл Дүйсенбекұлы 84
17. Оңлашбек Қарақат Ділдәбекқызы 74,25
18. Бодаубай Нұржігіт Мұратұлы 73,25
19. Мурзагулова Нұрсұлу Батырбекқызы 69
20. Қарабала Байдәулет Серқулұлы 83
21. Бейбіт Ұлдан Қуанышқызы 74
22. Дінбай Әдибейбарыс Сәбитұлы 69
23. Сапарбай Елнұр Нұрбекұлы 84,5
24. Найман Жамиля Жармұханқызы 74,25
25. Аманбаев Азат 83,5

 

21 – 21 тобына, мамандығы 04140100 – Маркетинг (салалар бойынша)

3W04140101  — Сатушы (оқыту қазақ тілінде).

 

Талапкердің аты, жөні Жалпы баллы
1 Несібалдиева Гүлзада Нұржұмақызы 74
2 Қанафиянова Аяулым Сакенқызы 74
3 Абдуманапова Сабинур Аркентайевна 63
4 Мекен Анел Мұхитқызы 74
5 Зарлықхан Жазира Ерікқызы 74
6 Азатова Дильнура Заиндиновна 69,75
7 Түлебай Ұлмекен 85
8 Тудахунова Мехрибан Полатжанқызы 64
9 Турсунова Дильназ Полатқызы 69
10 Оразғалиев Ералы Майрамбайұлы 73,5
11 Әбіл Аяжан Ерболқызы 95
12 Қасым Али Сағадиұлы 74,25
13 Амангелді Ерік Серікұлы 74
14 Аканова Данагүл Ерлановна 85
15 Сансызбаева Аяна Асылбекқызы 84,25
16 Тоқтарқазы Шынаргүл 78,25
17 Байтенов Азамат Нұрлыбекұлы 83
18 Алиханова Зарина Алиханқызы 74,5
19 Ержанұлы Мұхамеджан 83,25
20 Бақытәлі Ақерке 74,5
21 Өкет Елдар Құрманғазыұлы 73,75
22 Түргимбаева Аружан Ерханқызы 64,25
23 Зұлпыхаров Батыр Рүстемұлы 83
24 Әкімхан Альбина Маратқызы 84,25
25 Нұрсәулет Қазиза 74,75

 

В группу 18–21 по специальности 02110400 – Издательское дело, квалификация

3W02110401 — Оператор допечатных процессов (с русским языком обучения).

 

ФИО абитурента Общий балл
1. Петелин Роман Сергеевич 73,25
2. Садиков Ислам Хамражанович 73,5
3. Надыров Азим Изимжанович 73,5
4. Джамалдин Мухаммедали Ширайдинулы 74
5. Замяткина Кристина Юрьевна 74
6. Абдухаликова Аида Абзалқызы 84
7. Сидорова Екатерина Алексеевна 74,75
8. Шамур Азиз Хамитұлы 73
9. Ахметжан Румилям Абдумижитқызы 74,25
10. Абдешитов Кудрат Кахирманович 64
11. Пехотина Зарема Исмаровна 73,75
12. Жуманбай Эльнара Русланқызы 74,25
13. Кравченко Ариана Сергеевна 84,5
14. Исраилов Илхам Туглукович 63
15. Малютин Артем Евгениевич 73,5
16. Кардаполов Никита Сергеевич 94
17. Курбанов Риат Ришатович 74
18. Ержанұлы Нұрым 73
19. Муратов Парвиз Азизжанович 84,25
20. Ақылжан Мария Ақылжанқызы 73
21. Мустафина Ранагул Серікқызы 74
22. Коренькова Сабина Вячеславовна 73,5
23. Абсеметова Алина Аскаровна 75
24. Ан Асанали 94
25. Рақыш Тамирлан Серикұлы 74

 

Полиграфиялық және орау өндірісінің технологиясы бойынша 6 – 21, 7-21 тобына, мамандығы

02110500 – полиграфиялық және орау өндірісінің технологиясы, біліктілігі

3W02110502 –  Баспа машиналарының операторы  (оқыту қазақ тілінде).

 

Талапкердің аты, жөні Жалпы баллы
1. Самехунов Арманжан Акимжанович 83
2. Турганов Заиржан Таиржанұлы 83
3. Уәли Сейіл Сайлауұлы 82
4. Бауржан Бахтияр Мерланұлы 83,3
5. Батырхан Диас Дауренұлы 81
6. Отан Алдияр Дарменұлы 86
7. Дүйсенбай Алихан Талғатұлы 83
8. Кельменбетов Арсен Альнурұлы 82
9. Бақытқан Нұржауар Еркінұлы 88
10. Бекжігіт Жансерік Ержігітұлы 84
11. Барат Мурадил Заиржанулы 81
12. Нұрланов Нұрболат Нұрболұлы 82
13. Иминов Нурсултан Даниярұлы 78
14. Жексенбай Алихан Айдосұлы 83
15. Бидайбеков Нурсултан Серікұлы 78
16. Амет Бахрам Аркинұлы 83
17. Мунлуков Халмурат Муратович 81
18. Серікбай Нұрасыл Байболатұлы 83,3
19. Талғатбек Нұржан Талғатбекұлы 83,6
20. Женис Дамир Талгатұлы 83
21. Турганов Камалжан Касымжанович 63
22. Айнабеков Мадияр Қайратулы 88,3
23. Усупжан Юсупжан Юнусжанұлы 89
24. Бармамбеков Алан Нурланович 81
25. Ельчибаев Бисұлтан Жайлауұлы 82
26. Бақытбекұлы Қайсар 81
27. Амирбек Диас Ынтықпайұлы 84,3
28. Әбдібек Әділет Нұрханұлы 94
29. Исмаилов Исмаил Нурахметович 81
30. Абезов Нурали 83
31. Бахтияр Әділхан Арманұлы 85
32. Бексултанов Ерсултан Салимгереевич 83
33. Хамаев Еркебұлан Нурланович 79,3
34. Сапар Алмас Қанатұлы 83,6
35. Шарниязов Шахридин Сраждинович 78
36. Усманов Халмурат Халисович 83
37. Әділбеков Нұрдәулет Бақытжанұлы 84
38. Сәуірбай Улан Жарасұлы 63
39. Бекет Көркем Серікұлы 78
40. Белесбай Жасұлан Санатұлы 89
41. Байназар Бекзат Ақылбайұлы 78
42. Магамедов Дильмурат Тельманович 83
43. Алдан Райымжан Айбекұлы 78
44. Ахан Дастан Уалиханұлы 84
45. Қуатқан Дарын Нұрбайұлы 78
46. Ахмет Есбол 83
47. Рысалы Бауыржан Нурланұлы 83
48. Қыдыржанов Айбек Бекмұханбетұлы 84
49. Ескермес Ернар Ерғанатұлы 73
50. Әбен Бауыржан Қадырұлы 84

 

В группу 8-21,  по специальности 02110500 – Технология полиграфического и упаковочного производства,

3W02110502 — Оператор печатных машин (с русским языком обучения)

 

ФИО абитурента Общий балл
1. Демина Ксения Владимировна 83
2. Усипжанов Нурияр Долкунжанович 83,3
3. Полун Денис Валерьевич 84
4. Измахунов Радмир Кутлукжанович 74
5. Ансаров Фарух 78
6. Джамбулов Тимур Арсенович 89
7. Жамалдинов Дияр Жалалдинулы 84,3
8. Криворотько Анна Алексеевна 74
9. Трунова Ксения Денисовна 84,3
10. Храпач Андрей Владимирович 83,3
11. Кахирманов Рамиль Кадржанович 74
12. Нам Георгий Александрович 83
13. Поляков Кирилл Александрович 83
14. Талипов Эльхам Тохтасынович 73,3
15. Рузахунов Ильзат Гайратович 83,6
16. Әмірбек Әсет Абзалұлы 83
17. Саутов Бахадур Бахитжанович 84
18. Ким Владислав Вадимович 84
19. Ефремов Владислав Евгеньевич 84
20. Капустин Александр Александрович 83
21. Бочер Артур Юрьевич 84
22. Ермилова Юлия Владимировна 68
23. Ермилова Екатерина Владимировна 68
24. Юлдашев Ильдан Юлдашев 68
25. Теміржан Дамир Бауыржанұлы 90

 



Добавить комментарий